Cart

piątek, 21, luty 2020

Fotorelacja z Targów BUDMA

Instytut Fizyki Molekularnej PAN uczestniczył w tegorocznych Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA (4-7 lutego 2020) w ramach Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT).

Udział w komercyjnych targach był dla nas zupełnie nowym doświadczeniem oraz swego rodzaju eksperymentem. Specyfika naszego Instytutu, który prowadzi głównie badania podstawowe zdawała się bowiem wykluczać nas z tego typu wydarzeń. Te cztery dni spędzone na targach zupełnie zmieniły naszą perspektywę.

Przeprowadziliśmy kilkadziesiąt rozmów z reprezentantami biznesu i przemysłu, których efektem było nawiązanie obiecujących kontaktów. Nauczyliśmy się również rozmawiać z przedstawicielami przemysłu, poznaliśmy zupełnie nowy dla nas język komunikacji obowiązujący w biznesie. Z pewnością ułatwi nam to nawiązywanie nowych relacji.

Nasza obecność na Targach BUDMA została bardzo przychylnie przyjęta i wielokrotnie słyszeliśmy opinię przedsiębiorców, iż taka inicjatywa jest im potrzebna.

Bardzo dziękujemy porozumieniu PACTT za informację i zaproszenie nas do udziału w wydarzeniu. Grupie MTP dziękujemy za opiekę nad naszym zespołem podczas targów BUDMA.

piątek, 21, luty 2020